Ankara İzmir Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat firmamız Ankara’dan İzmir’e gidecek olan ve İzmir’den Ankara’ya gelen komple ve parça eşya taşıma hizmetini uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Firmamızın gidiş  ve dönüş yönünde yaptığı taşımaları düzenli olarak zamanlayarak taşıma maliyetlerini en aza indirmektedir. Buda sizlerin taşınacak olan komple ve parça eşyalarınızın Ankara İzmir arası en uygun nakliyat fiyatları ile taşınmasına olanak sağlayacaktır. Firmamız ile iletişime geçtikten sonra sizlerin ve bizlerin en uygun olduğu tarih belirlenir. İki tarafında bir tarih de uyuşması sonucu sizlere özel fiyatlar sunmaktayız. Ankara evden eve nakliyat firmamız Ankara ve İzmir’de yapılacak taşımalarda yüksek katlar için asansör kiralama hizmetinden yararlanarak eşyalarınızı yükleme yada boşaltma işlemini oldukça kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

ankara izmir evden eve nakliyatBizim ile iletişime geçtikten sonra sizlere ilgilenecek olan müşteri temsilcimiz istediğiniz tarih aralığında eşyalarınızın güven içinde transferinin yapılması için çalışacaktır. Müşteri temsilcilerimiz eşyalarınızı gördükten sonra sizlere doğru ve en uygun fiyatı sunabilmektedir. Bunun için ister evinize misafir olarak isterseniz de sosyal medya ve akıllı telefon gibi cihazları kullanarak bizlere eşyalarınızın fotoğraf veya video sunu gönderebilirsiniz. Bu şekilde hem zaman acısından tasarruf sağlarken hemde eşyalarınızın görülmesi size eşyalarınızın durumuna göre fiyat vermemize olanak sağlayacaktır. Sizlere verdiğimiz fiyat ve zaman uygun olduğu takdirde sözleşme imzalanarak işini resmiyete dökülecektir. Eşya taşıma sözleşmesini İnternet üzerinden yapmanız mümkün. Sizlere verdiğimiz tarih ve saatte nakliye aracınız ve elemanlarımız eşyalarınızın yeni adresine götürülmek üzere ambalajlanarak nakliye aracına yüklenir. Yeni adresinize ulaşan aracımız aynı eleman kadromuz tarafından taşınarak evin içinde düzenleme ve monte işlemleri tamamlanarak nakliye hizmeti sona erdirilir. Taşıma ücretini iş bitiminde sizin belirlediğiniz bir yöntem ( Peşin ve kredi kartı ) ile ödemeniz mümkün. Tüm işlerimizde olduğu gibi Ankara İzmir arası yapacağınız tüm nakliye işlemleri sigorta kapsamındadır.

Ankara evden eve nakliyat firmamız bu süreçte sizlere her konuda lojistik destek sağlayacaktır. Yüksek katlarda oturan müşterilerimizin rahat taşınması için Ankara ve İzmir’de kiralık asansör hizmetinden yararlanmaktadır. Bu iki ilimiz arasında yapacağınız parça eşya taşıma işleminde parça eşyalarınız daha önceden paketlenip, etiketlendikten sonra İzmir ve Ankara’da bulunan eşya depolarımıza alınabilir. İstediğiniz takdirde ev eşyalarınızın belirli bir süre muhafaza edilmesi içinde bu eşya depolarımızı kullanmanız mümkündür. Ankara İzmir arası yapacağınız tüm eşya taşıma işlemi için bizleri arayabilirsiniz.