Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat hizmeti bina dışına kurulan özel bir makine sayesinde ev eşyalarınızın taşınması anlamına gelmektedir. Bina içinden taşımalara öre daha sağlıklı ve kaliteli olan bu sistemi tüm müşterilerimize tavsiye etmekteyiz. Ankara’nın neresinde olursanız olun Ankara asansörlü nakliyat hizmetini sizlere sunmaktayız.

Ankara asansörlü nakliyat hem eşya güvenli için hemde normal taşımaya göre daha hızlı olmakla beraber eşyalarınızın çarpma ve çizilme olasılığını da minimum dereceye çekmektedir. Bizimle iletişime geçerek fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha geniş bir bilgi alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat hizmetinin içinde sunduğumuz bu asansörlü nakliyat ile rahat ve sorunsuz bir taşınmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Ankara evden eve nakliyat firmamız sizlere ev eşyalarının depolanması konusunda da hizmet vermektedir. Ev eşyalarınız özel depolarda sigortalı olarak depolanmaktadır.

Neden Asansörlü Nakliyat?

Asansörlü nakliyat şu anda evden eve nakliyat için yapılmış en rahat ve güvenli taşıma şeklidir. Uygun şarlar sağlandığında yapılabilen bu sistem ile evinizin eşyaları en güvenli ve rahat bir şekilde taşınması sağlanmaktadır.

Ankara nakliyat firmamız Onur Express sizlere tüm nakliyat işleriniz için asansörlü nakliyat hizmetinden yararlanmanızı tavsiye etmektedir. Evinizin balkon ya da salon camı kullanılarak eşyalarınız kurulan asansörle direkt olarak nakliye aracına alınır. Bu işlem sayesinde eşyalarınızın bina içinden taşınmasında yaşanacak sorunların ortadan kalkması anlamına gelmektedir.

Asansörlü nakliyat hizmeti evden eve nakliyat hizmeti alan kişi yada kuruluşların dışında cam balkon yapan, inşaat malzemesi taşıyan, çatı aktarımı yapan kişi yada şirketler tarafından da özellikle tercik edilmektedir. Asansörler imiz ile muhtelif eşya ve malzemeler yüksek katlara çıkartılması oldukça kolay ve ekonomik bir hal almıştır.