Çankaya Evden Eve Nakliyat

Nakliyat firmamızın merkezi Çankaya ilçemizde bulunmaktadır. Çankaya evden eve nakliyat firmaları içinde yer alan Onur Express hizmet anlayışı ve işlerinde gösterdiği kalite ile ilçemiz de ve Ankara’da bulunan nakliyat firmaları arasında önemli bir yere sahip olan bir firmadır. Kurumsal bir firma olması, bizlere gelen nakliye konusundaki her türlü soruna çözüm üretebilmemize olanak sağlamaktadır. Çankaya’da nakliyat hizmeti için bizim ile irtibata geçen kişi yada kuruluşların bizlere verdiği bilgiler dahilinde bir fiyatlandırma sunmaktayız. İşlerimizde sorun yaşanmaması ve yaşanacak sorunları önceden belirlemek amacı ile taşıma alanına bir uzman göndererek ön inceleme yapmaktayız. Bu sizlerin ve bizlerin taşıma günü meydana gelebilecek sorunlar için önceden önlem almamıza olanak sağlar. Çankaya evden eve nakliyat firmamız müşteri istekleri doğrultusunda bir taşıma planı yapar. Bu plan sizlerden de onay aldıktan sonra uygulamaya geçilir. Firmamızın personeli taşıma günü evinizin yeni mekanına geçişini en iyi şekilde sağlayacaktır. Taşıma işleminiz bittikten sonra son incelemeler yapılarak taşıma işlemine son verilir. Ödeme iş bitiminde sizlerin daha önceden belirlediği şekilde yapılır.

Çankaya nakliyat firmamız sadece evinizin taşınması değil  ev eşyalarınızın depolanması konusunda da sizlere yardımcı ocaktır. İlçemizde bulunan eşya depolama ünitelerimiz sayesinde eşyalarınız güvenli ve sigortalı bir şekilde depolanmaktadır. İlçemizde en fazla sorun yaşadığımız yüksek katlarda yapılacak taşımalar için asansörlü nakliyat hizmetini sunmaktayız. Çankaya nakliyat firmamız asansörlü nakliyat hizmeti için kullanmakta olduğu asansörleri istediği takdirde kiralık olarak işletmektedir. Çankaya kiralık asansör hizmeti içinde bizleri arayabilirsiniz. Asansör kiralama hizmeti ile taşımada güçlük çektiğiniz malzemeleri yüksek katlara kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Firmamıza ait küçük boy nakliyat araçları ile ilçemiz içinde gerçekleştireceğiniz küçük taşımalar için kamyonet kiralama hizmetini de sizlere sunmaktayız. Çankaya parça eşya taşıma hizmeti için bizleri arayıp adresinizi vermeniz yeterli olacaktır. Elemanlı yada elemansız olarak küçük boy nakliye aracı kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Çankaya evden eve nakliyat firmamız, ilçemizden diğer illerimize ve diğer illerimizden ilçemize olan komple ev eşyalarını ve parça şeklindeki ev eşyalarını şehirler arası taşınmasını üstlenmektedir. Firmamız yurdumuzun her köşesine ev eşya taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. İlçemizde ofis ve büro taşımacılı içinde bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Çankaya ofis taşıma hizmetimiz ile iş kaybı yaşamadın ofisiniz yeni yerine taşınarak en kısa zamanda faaliyet göstermeniz sağlanacaktır.