Cayyolu Evden Eve Nakliyat

Ankara nakliyat firmamız Cayyolu bölgesinde oldukça fazla iş yapmış ve yapmakta olan bir firmadır. Cayyolu, Ankara’nın en nezih ve kaliteli semtlerinden birisidir. Düzgün yapılaşmanın ve yaşam alanlarının bol ve güzel olduğu semtimizde taşıma ve taşınma ile ilgili tüm istekleriniz gerçekleştirilmektedir. Kurumsal bir firma olarak bize ulaşan müşterilerimizin yaşadığı nakliye ile ilgili sorunları hızlı ve kesin bir şekilde sonuca ulaştırmaktayız. Kurumsal bir firma olduğumuzu belirtirken bundan kastımız sizlerin ihtiyaç duyacağı her türlü nakliye hizmetini sizlere sunmamızdır. Bizim ile iletişime geçtikten sonra sizlere yardımcı olacak müşteri temsilcilerimiz bazı sorular ile sizlerin ihtiyacı olan taşıma tipini belirler. Eşyalarınızın yerinde görülmesini sağladığımız gibi bizlere resim veya video göndererek de bu hizmeti hızlı ve basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz nakliyat fiyatı uygun olduğu koşulda online olarak sözleşme yapmanızda mümkün.

Cayyolu evden eve nakliyat firmamız komple ev ve ofis eşyalarının hem şehir içi hemde şehirler arası taşınmasını gerçekleştirmektedir. Yüksek katlarda bulunan ve bina asansörünün kullanılmadığı yada büyüklük olarak uygun olmadığı durumlarda cephe asansörü kurulumu gerçekleştirerek asansörlü nakliyat sistemi uygulanmaktadır. Kiralık olarak da kullanabileceğiniz mobilya asansörü ile eşyalarınız güvenli, hızlı ve oldukça hassas bir şekilde yükleme ve boşaltma işlemine tabi tutulur. Cayyolu’nda asansör kiralama hizmeti alan kişiler bu hizmetin oldukça başarılı ve iyi bir sistem olduğunu dile getirmişlerdir. Ofis eşyalarınızın taşınmasını da aynı şekilde titizlik ve düzenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ofisinizin yeni yerinde rahat ve hızlı bir şekilde yerleşmenize yardımcı olacak biçimde paketleme ve ambalajlama yapılır. Yeni ofisinize gelindiğinde planlı bir şekilde eşyalarınız yerleştirilerek ofisinizin en kısa zamanda faal olmasına yardımcı olmaktayız.

Komple ev eşyasının dışında parça şeklindeki ev eşyalarınızın hem Cayyolu içinde hemde şehirler arası parça eşya taşıma sistemi ile sevkıyatını gerçekleştirmekteyiz. Bu sistem dahilinde ev eşyalarının şehirler arası taşıma işlemi oldukça uygun fiyatlar ile sağlanır. Parça eşya taşıma sistemimiz hakkında bilgi için bizi aramanız yeterli olacaktır. Parça eşya taşımasında sadece kamyon ve kamyonet kiralama hizmetinden de yararlanabilirsiniz.