Dikmen Evden Eve Nakliyat

Dikmen nakliyat hizmetleri için geniş araç filomuz sayesinde taleplerinize göre araç seçimi yapılarak en iyi taşıma fiyatı oluşturulmaktadır. Eşya yoğunluğunuz eksper arkadaşlarımız ya da sizlerin telefonda verdiği bilgiler dahilinde belirlenip buna göre bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere en iyi nakliyat fiyatı verebilmek için ücretsiz eksper hizmeti sunmaktayız. Nakliyat hizmeti sizlere ne hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmayı planlamaktayız. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kaliteli iş anlayışı ile sizlere Dikmen nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Dikmen nakliyat hizmetleri içinde asansörlü ve asansörsüz nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Sizlerin en iyi şekilde taşınması için asansörlü nakliyat hizmetinden yararlanmanızı önermekteyiz. Dikmen asansörlü nakliyat hizmetini başta Çankaya ilçemiz olmak üzere tüm Ankara halkına sunmaktayız. Yüksek katlarda oturan müşterilerimiz için son derece uygun ve pratik olan asansörlü nakliyatla taşınmayı tavsiye etmekteyiz.Bir çok yönden standart taşımadan farklı ve daha iyi olan bir taşıma sistemidir.

Dikmen evden eve nakliyat firmaları lojistik destek anlamında hizmetlerini genişletmektedirler. Firmamız asansörlü nakliyat hizmetinde kullandığı eşya taşıma asansörlerini kiralık olarak isteyen kişi yada kuruluşlara vermektedir. Firmamız ile iletişime geçtikten sonra uygun zaman belirlenerek sizlere bu hizmet sunulur. Dikmen asansör kiralama hizmeti için daha önceden arayıp uygun yer olup olmadığını öğrenmeniz sizin yararınıza olacaktır. Dikmen kiralık asansör hizmeti operatörümüz ile beraber sizlere sunulacaktır. Operatörümüz kurulum ve çalışmasını yaparak sizlere yardımcı olacaktır. Asansör kiralama hizmetini bu güne kadar bir çok firmaya sunduk. Çeşitli sektörlerden gelen taleplere en iyi şekilde cevap verebilmek adına mobilya taşıma asansörlerimizin sayısını artırdık. Klass marka asansörlerimiz bakımlı ve düzgün çalışan makinelerdir. Bu sizlere iş güvenliği ve sorunsuz bir taşıma sağlayacaktır.

Ev eşyalarınızın depolanması konusunda sizlere güvenli ve sigortalı depolarımızda hizmet vermekteyiz. Uzun ve kısa süreli ev eşyalarınızın depolanmasını ve korunmasını üstlenmekteyiz. Eşya depolarımız Avrupa standartlarında depolardır. Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde bulunan özel hazırlanmış ünitelerde eşyalarınızı uzun ve kısa dönemlik saklanmaktadır. Dikmen nakliyat firmamız sizlere parça eşya taşıma konusunda da yardımcı olacaktır. Küçük boy nakliye araçlarımız ile elemanlı yada elemansız olarak hizmetinize sunulur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir