Uluslararası Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat firmamız ev eşyası ve kişisel eşyalarınızın uluslararası taşınmasını gerçekleştirmektedir. AFC Home Movers iş birliği ile ABD, Avrupa ülkelerine ve Kıbrıs’a ev eşyalarının taşınmasını gerçekleştirmektedir. Tüm taşıma işlemleri ofisimiz ve personelimiz tarafından organize edilmektedir.

Bizim ile iletişime geçtikten sonra metreküp olarak eşyalarınızın hacmini bizlere söylemeniz gerekmektedir. İsterseniz bu işlem için uzman arkadaşlarımız evinizde ön inceleme ve tespit yapmaktadır. Uluslararası ev eşyalarının taşınmasında firmamız paketleme ve ambalajlama işlemlerini büyük bir özenle gerçekleştirmektedir. Kaliteli ambalaj ve paketleme malzemeleri ile eşyalarınız zarar görmeyecek bir şekilde paketlenmektedir. Paketleme işlemi ile beraber etiketleme ve kayıt işlemleri yapılmaktadır. Her paketin kayıt altına alınarak niteliği not alınır. Bu şekilde gümrük ve taşıma işlemleriniz sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi sağlanır.

Uluslararası ev eşyası taşıma işlemi kara ve deniz yolu ile gerçekleştirmekteyiz. İstediğiniz takdirde konteynır başına fiyat almanızda mümkün. Daha detaylı bilgi için bizim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.